Ciekawe i darmowe wydarzenia w trójmieście 10 – 20 marca.

Wiele osób chętnie korzysta z możliwości uczestnictwa w darmowych wydarzeniach kulturalnych bądź darmowych warsztatów. Jednak nie mamy czasu ich wyszukiwać, ani ich selekcjonować. Przychodzę z pomocą! Podaję, jak na tacy, kilka wartościowych imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w trójmieście.

Wystawy

Wystawa
Źródło: https://www.pgs.pl/
 • Ostatnia szansa aby zobaczyć edukacyjną wystawę „LET’S BEE FRIENDS, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami”. – Wystawa przybliża nam w sposób przystępny rolę jaką odgrywają pszczoły w ekosystemie. Wstęp wolny. Wystawa czynna do 12 marca w PPNT.
 • Wystawa Anety Grzeszykowskiej pt. „Halina i Frankenstein” – Wystawa fotograficzna oraz projekcje dwóch filmów Furia oraz Negative Process. Wystawa czynna do 19 marca w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.Wstęp bezpłatny do Galerii w każdy piątek.
 • „Terytoria Stowarzyszone” – wystawa z okazji Dnia Kobiet. Ekspozycja prac 6 artystek. Prace stworzone różnymi technikami oraz o różnej tematyce. Fotografia, malarstwo, rzeźba. Wystawa czynna do 14 marca w Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki GTPS. – Wstęp wolny.

Koncerty

Koncert cappella-gedanensis
Źródło: http://www.archikatedraoliwa.pl/

Rozwój

 • „Efektywna komunikacja. Uczucia w trudnych sytuacjach życiowych.” – 16 marca warsztat poprowadzi prelegentka Marta Woźny-Tomczak blogerka i właścicielka firmy Personia. Wstęp bezpłatny obowiązują zapisy na Evenea.
 • „Kobieca natura inżynierii” – 18 marca o godz. 11 w Sztuce Wyboru odbędzie się spotkanie dedykowane kobietom, które chcą zacząć karierę w branży technologicznej. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy na Evenea.

 • Na koniec zapraszam na wielkie wydarzenie jakim są KOLOSY. Ogólnopolskie spotkanie podróżników. W dniach 10 – 12 marca spotykamy się w dwóch miejscach Gdynia Arena oraz Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym – PPNT. Wejście na wszystkie prezentacje jest bezpłatne i nie trzeba się rejestrować. Uwaga na kolejki przy wejściu!!
wydarzenia wstęp wolny
Źródło: http://www.kolosy.pl/

Serdecznie zapraszam!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 • Anonim

  Polecam,przeczytajcie i skorzystajcie z możliwości uczestniczenia w ciekawych ,darmowych imprezach przybliżających kulturę.

 • Ewa

  Kochamy pszczółki i na pewno wybierzemy się na wystawę 🙂 Koncert też byłoby cudownie zobaczyć ale trochę obawiam się że zmiotą nas tłumy….