Ciekawe i darmowe wydarzenia w trójmieście 24 marca – 2 kwietnia.

Wiele osób chętnie korzysta z możliwości uczestnictwa w darmowych wydarzeniach kulturalnych, bądź darmowych warsztatów. Jednak nie mamy czasu ich wyszukiwać, ani ich selekcjonować. Przychodzę z pomocą! Podaję, jak na tacy, kilka wartościowych imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w trójmieście.

  • W dniach 25 – 31 odbędzie się Yellow Week, czyli Festiwal designu z okazji otwarcia Galerii Wnętrz City Meble. Na odwiedzających czeka masa inspirujących warsztatów i wystaw. Będzie można odnowić swoje stare krzesło, czy skonsultować się z projektantami. Impreza odbędzie na Zaspie zaraz przy peronie SKM. Zerknijcie na program koniecznie!

darmowe wydarzenia

Wystawy

  • Ostatnie kilka dni aby zobaczyć wystawę prac malarskich Dominiki Żurawskiej „Święta i kusicielka. Dualizm kobiecej natury.”. Wystawę można oglądać do 2 kwietnia w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego.
  • Do 29 marca można obejrzeć wystawę fotografii Anny Głuchowskiej  „Muzyka Gra”. Wystawa wywieszona jest w artystycznym lokalu Tygiel w Gdyni.
  • „Andrzej Filipowicz: Retrospekcja piękna” – wernisaż. Otwarcie wystawy odbędzie się 30 marca o godz. 17:30 w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie. Wystawę będzie można oglądać do 7 maja. Wstęp na wernisaż bezpłatny, wejście do Galerii w każdy piątek darmowe.

Rozwój

  • Gdyńska Strefa Blogera w PPNT. Tematem trzeciego spotkania będzie „Jak skutecznie promować swojego bloga”. Spotkanie odbędzie się 30 marca, początek o godz. 18:00 . Więcej informacji na Facebook albo Crossweb.pl.
  • Reklamy na Facebooku dla bystrzaków – warsztaty odbędą się 27 marca o godz. 15:15 na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy na Evenea.

    darmowe wydarzenia

Koncert

  • 26 marca o godz. 17:00 odbędzie się koncert poezji śpiewanej „Leśmian w poezji”. Koncert odbędzie się w Klubie Osiedlowym „Piastuś”. Więcej informacji również na oficjalnej stronie na Facebooku.
  • 31 marca w klubie Jedz Pij Tańcz w Gdyni obędzie się koncert zespołu Divergent (poezja śpiewana). Rozpoczęcie koncertu o godz. 21:00.

Zapraszam!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz