Ciekawe i darmowe wydarzenia w trójmieście 30 marca – 9 kwiecień.

Wiele osób chętnie korzysta z możliwości uczestnictwa w darmowych wydarzeniach kulturalnych, bądź darmowych warsztatów. Jednak nie mamy czasu ich wyszukiwać, ani ich selekcjonować. Przychodzę z pomocą! Podaję, jak na tacy, kilka wartościowych imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w trójmieście.

Wystawy i spotkania

Dawmowe wydarzenia

  • 1 kwietnia w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu: „Miejskie Lekcje Fotografii” tym razem uczestnicy będą mogli posłuchać fotografki Grażyny Makary. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy na Evenea.
  • 1 kwietnia o 16:30 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się wernisaż dzieła „Poczet królów” Aleksandry Baliszewskiej-Walickiej – cykl ilustracji inspirowanych dramatami Williama Szekspira. Wystawa czynna będzie codziennie w godz. 14:00 – 19:00 do 3 maja 2017. Wstęp wolny.
  • 7 kwietnia odbędzie się wernisaż wystawy „Łódź Kaliska. Parada Wieszczów.” w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie. Rozpoczęcie o godzinie 19:30. Samą wystawę będzie można oglądać od 8 kwietnia – 4 czerwca 2017. Wstęp na wernisaż bezpłatny. W piątki wstęp do Galerii bezpłatny.
  • Od 4 do 9 kwietnia w Gdyńskim Centrum Filmowym będzie można zobaczyć wystawę „Winylowe portrety” – Agi Krysiuk. Ponadto 8 kwietnia odbędzie się spotkanie z twórczynią. Spotkanie odbędzie się podczas otwarcia gdyńskiego oddziału Winylowni w Księgarni/Galerii GCF.

Rozwój

Darmowe wydarzenia

  • 8 – 9 kwietnia Konferencja „W sprawie autorów”. Pierwszego dnia zostaną wygłoszone prelekcje na temat prawa autorskiego – wstęp wolny. Drugiego dnia odbędą się warsztaty, na które obowiązują zapisy. Konferencja odbędzie się w sali kinowej PPNT.
  • 5 kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie: „Facebook bez tajemnic”. Jak skutecznie działać na Facebooku? Jak dotrzeć do odpowiednich osób i grup docelowych? Jak tworzyć dobre i przede wszystkim skuteczne reklamy? Jak wycisnąć maksimum z możliwości, które daje Facebook? Zapisy na Evenea.

Targi i rozrywka

  • 1 – 2 kwietnia w Amber Expo odbędzie się „Free Time Festiwal„, czyli targi turystyczne w Gdańsku. Na odwiedzających czeka kilka stref: strefę turystyki; strefę kultury; strefę aktywności dla dzieci; Bike festiwal; Kajak Expo; Festiwal Smaków Food Trucków. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Darmowe wydarzenia

Zapraszam!