Wydarzenia w Trójmieście w dniach 5 – 14 maja.

Wiele osób chętnie korzysta z możliwości uczestnictwa w darmowych wydarzeniach kulturalnych, bądź darmowych warsztatów. Jednak nie mamy czasu ich wyszukiwać, ani ich selekcjonować. Przychodzę z pomocą! Podaję, jak na tacy, kilka wartościowych imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w trójmieście.

Wykłady i warsztaty

8 maja/ Zdrowie -wyzwanie naszych czasów / Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości / Gdynia, godz. 18:00 – 20:00

Jeśli interesujesz się zdrowym trybem życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat pielęgnowania swojego zdrowia, to wydarzenie jest dla Ciebie. Obowiązują zapisy tutaj.

8-10 maj / Poznaj Coaching/ Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku / Gdańsk

Zestaw warsztatów na temat coachingu. 9 wartościowych warsztatów w ramach II Kampanii Coachingowej. Jedyne takie wydarzenie w roku!   Zapisy na konkretne warsztaty TUTAJ. Spiesz się liczba miejsc ograniczona.

12-13 maja / Sztuka mody / ASP i Zbrojownia Sztuki / Gdańsk

wydarzenia trójmiasto

Jeśli interesujesz się modą, jeśli chcesz poznać wszystkie jej aspekty to koniecznie musisz wybrać się na Konferencje Sztuka Mody. Jest to pierwsza edycja na, którą wstęp jest bezpłatny ale zapisać się trzeba TUTAJ.

Wydarznie trójmiasto

11 maja / Siostra Don Kichota – o nieznanej bohaterce znanej powieści / Muzeum Miasta Gdyni / Gdynia, godz. 18:00 – 20:00

Historię nieznanej Marceli opowie nam Artur Matys (Fundacja Chain). Opowie o jej manifeście i o tym, że był to przejaw feminizmu.

Wernisaże i wystawy

5 maja / Wernisaż wystawy Osobliwe portrety / Stacja Orunia / Gdańsk, godz. 18:00

Dwie artystki Magdalena Kupiec i Dagmara Skwarskiej. Dwa odmienne spojrzenia na portret. Dwa podejścia do tematu. Samą wystawę będzie można oglądać do 19 maja.

8 maja/ Black Box Painting – sztuka niewidzenia / Infobox / Gdynia, godz. 17:00

wydarznie trójmiasto

W całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu, zostaną zaprezentowane specjalnie zaprojektowane prace z pogranicza malarstwa i sztuki współczesnej. Wszystko po to aby poruszyć wszystkie nasze zmysły do odczuwania sztuki.

11 maja / Fotografia dzikiej przyrody / Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie / Sopot, godz. 19:00

Wystawę tworzą prace z dorocznego konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2016. Wystawę tworzą nagrodzone zdjęcia autorstwa 79 artystów z 22 krajów. Samych zdjęć jest 100. To trzeba zobaczyć!

Targi

8 – 9 maj / Trójmiejskie targi pracy / Wydział Elektroniki i Telekomunikacji PG / Gdańsk, godz. 9:00

Szukasz pracy, lub chcesz ją zmienić? Może interesuje Cię staż bądź praktyki bo brakuje Ci doświadczenia? To wydarzenie jest idealnym miejscem, aby zacząć poszukiwania. Oprócz stanowisk pracodawców odbędą się też ciekawe prelekcje.

14 maja / Targi Vintage / Sztuka Wyboru / Gdańsk, godz. 11:00 – 18:00

W Sztuce Wyboru znów się dzieje. Jeśli lubisz modę vintage, lubisz niestandardowe dodatki. Zapraszamy na targi.

 

Zapraszam!